Любомир Минчев след тежката загуба: Нищо не играхме

Не сме подценили отбора на Академик Бултекс 99, допълни треньорът

Старши треньорът на Берое Любомир Минчев отправи доста критики към представянето на отбора си след тежката загуба с 63:91 в мача срещу Академик Бултекс 99.

„Нищо не играхме, затова не ни се получиха нещата. Както отворихме мача, така го и завършихме. Изключително слаба игра в защита и нападение. На тази база няма как да имаме шансове“, заяви Минчев.

„Не сме подценили отбора на Академик Бултекс 99. Няма значение дали играем у дома или навън. Допуснахме слаб мач и закономерно загубихме.

Започнахме лошо, имаше промяна в настроението ни, в играта ни защита, но в последната четвърт също не направихме нищо. Поздравявам домакините – играха с повече енергия и желание от нас и закономерно победиха“, каза още наставникът.

Ето какво сподели за срещата и баскетболистът на тима Деян Карамфилов:

„Влязохме много лошо в мача. Имаха добър процент от тройката, това им даде самочувствие. Лошата ни защита също им даде самочувствие и ни вдигнаха разлика, която се запази и дори се увеличи в края.

Имаше моменти, в които намалихме разликата, но допуснахме лесни точки и отворени шутове. Вкараха ни твърде много точки.“

ОБЗОР: Денвър обрърна ЛА Лейкърс в плейофите на НБА

Сибиу и Павлин Иванов отпаднаха от баскетболното първенство на Румъния

ЦСКА надви Черно море с невероятен спектакъл с 204 точки (ВИДЕО)

Двата отбора играха за честта си и направиха страхотно шоу за феновете

Шумен лиши Ямбол от плейофите, Левски взе квотата

Шуменци записаха четвърти пореден успех след 84:71 в мача от 32-ия кръг

Дончич, Гилджъс-Александър и Йокич са номинирани за MVP на редовния сезон

Вижте всички номинации в НБА

ОБЗОР: Бостън, ЛА Клипърс, Милуоки и Оклахома стартираха с победи в плейофите (ВИДЕО)

Вижте всички резултати от първия кръг в НБА

Емил Стоилов с 6 точки при загуба на Менорка

Четири домакински победи за старта на плейофите в НБА (РЕЗУЛТАТИ)

Павлин Иванов загуби четвъртия мач в плейофите на баскетболното първенство на Румъния