СПАЛ и Дженоа стигнаха до най-злощастния резултат в борбата за оцеляване (ВИДЕО)

Двата отбора завършиха наравно и остават на дъното

Отборите на СПАЛ и Дженоа закриха 13-ия кръг в Серия А със злощастно и за двата тима равенство 1:1 на Стадио "Паоло Маца".

След равностойно първо полувреме, в което и двата състава имаха своите шансове пред гола, в 55-та минута Андреа Петаня все пак вдигна домакинските фенове на крака с попадение от дузпа.

Само две минути обаче трая радостта на СПАЛ, след като в 57-та Стефано Стураро беше точен с отличен изстрел. Последните минути на мача бяха изключително драматични, като първо Велоти стреля точно, но право в ръцете на вратаря, после пред Бериша стана истинско опълчение и удари на Фавили, Касате и Джилионе бяха спасявани и преминаха покрай вратата на домакините.

Така все пак равенството остана на таблото, с което СПАЛ събра 9 точки на 19-то място, а Дженоа са с пункт пред тях на 18-то.