ДЪЖД И ГОЛОВЕ: Хетафе вкара 4 след почивката (ВИДЕО)

Леванте получи три попадения за по-малко от четвърт час и падна с 0:4

Хетафе разгроми у дома с 4:0 отбора на Леванте в мач от XV кръг на испанската „Ла Лига”, който се игра при проливен дъжд.

И четирите попадения в мадридското предградие паднаха след почивката, като точни бяха Леандро Кабрера (54), Хорхе Молина (60, дузпа), Анхел Родригес (67) и Тимор (78).

Първото полувреме бе равностойно с малко голови ситуации, но след паузата домакините овладяха инициативата и разбиха своя гост на мокрия терен.

В 54-ата минута Леандро Кабрера откри резултата с глава след корнер, а шест по-късно Хорхе Молина удвои от дузпа.

В 67-ата Анхел Родригес оформи класиката, също с глава след изпълнение на ъглов удар, а в 77-ата Тимор сложи точка на спора с атрактивно попадение от свободен удар.

Така Хетафе събра 24 точки и е на седма позиция, тъй като има с 4 повече от Леванте, който е на 11-о място във временното класиране.