Магуайър: Провалихме се сами срещу Вила

„Работим много да не допускаме голове, а допускаме"

Хари Магуайър е разочарован от представянето на Манчестър Юнайтед в защита, което е „коствало” много точки на „червените дяволи” през сезона. Два пъти поред пък Юнайтед повежда в резултата, за да може накрая да допусне попадение, или две, след което да получи само една точка.

Астън Вила бе последният случай, а преди това Шефийлд Юнайтед направи 3:3 с „червените дяволи”. Хиксът с бирмингамци остави Юнайтед на деветото място с 18 точки от 14 мача, което е най-лошият им старт от 1988/89-а година, а най-скъпият защитник в света смята, че отборът трябва да се представя далеч по-добре.

„Поставихме се в отлична позиция през второто полувреме срещу Вила и се провалихме сами”, сподели Магуайър пред клубната телевизия. „Разочароващо е, защото се поставяме самите ние в добра позиция през първото полувреме, след което не сме добре. Като защитник, мога спокойно да заявя, че съм разочарован. Не допускаме много положения пред нашата врата и голове като цяло, но в последните две срещи получихме пет гола. Атакуващите ни футболисти също обаче вкараха пет гола”, призна още Хари Магуайър.

„Работим много да не допускаме голове, а допускаме. Срещу Астън Вила обаче допуснахме много положения, което не е добре. Имах чувството през второто полувреме, че когато минем центъра, винаги ще вкараме, но е разочароващ хикса на „Олд Трафорд”.

Нещата няма да стават по-лесни за Ман Юнайтед, след като отборът има двубой срещу Тотнъм на Жозе Моуриньо, както и с Манчестър Сити в следващите си две срещи.

Солскяер се представя мизерно начело на отбора, след като има само шест победи в 22 мача, след като стана постоянен мениджър на отбора през март.

Марсиал си тръгва от Юнайтед като свободен агент през лятото

Договорът на французина няма да бъде подновен

Атлетико (Мадрид) не е готов да плати исканата от Юнайтед цена за Грийнууд

22-годишният футболист се представя силно за Хетафе

Манчестър Юнайтед постави цена на Грийнууд

Вижте колко искат за него "червените дяволи"

Айнтрахт връща Ван де Беек на Юнайтед, няма да го откупува

Той отпадна от сметките на треньорското ръководство

Тен Хаг се скъса да хвали Гарначо след победата над Евертън

Специалистът е много доволен от младия аржентинец

Манчестър Юнайтед забрави за загубата в дербито с успех над Евертън след две дузпи (ВИДЕО)

"Червените дяволи" стигнаха до успех с 2:0 на "Олд Трафорд"

Бруно Фернандеш: Няма да ни бъде лесно да се преборим за топ 4