Какво очаквате от най-старото столично дерби?

04 декември 2019 22:32 Николай Георгиев

Боби Цонев отпадна от Купата на Хърватия

Отборът на Борислав Цонев Интер (Запрешич) отпадна на 1/4-финала в турнира за Купата на Хърватия. Това се случи след домакинска загуба с 0:2 от Осиек. Българският халф влезе в игра на мястото на Любичич в 59-ата минута, но не успя да помогне много, а си изкара жълт картон след двайсетина минути на терена.

Срещата тръгна лошо за Интер още от 1-ата минута, когато Осиек откри резултата с попадение на Марич. В 79-ата минута Бокай удвои преднината на гостите и с това като че ли окончателно реши всичко в мача.

Така Осиек се класира на 1/2-финал в турнира, където ще чака победителя от сблъсъка между Горица и Славен (Копривница).