Ференцварош стъпи на криво преди Лудогорец

Въпреки ремито съперникът на българския шампион в четвъртък остава лидер в Унгария

Ференцварош пропиля аванс от 2:0 при домакинството си на Академия Пушкаш и взе само точка след 2:2 в мача от XV кръг на унгарското първенство.

Играчите на Серхий Ребров допуснаха грешна стъпка в шампионата само четири дни преди решителния мач от Лига Европа срещу Лудогорец в Разград.

За гостите цял мач игра българският защитник Камен Хаджиев.

Олександър Зубков нанизва два гола за Фради преди почивката, но с попадения на Езекиел Хенти и Томас Мейснер гостите стигнаха до точката.

Въпреки грешната стъпка на “Групама Арена”, Ференцварош остава лидер в класирането с актив от 33 точки и мач по-малко от втория МОЛ Фехервар на Георги Миланов, който е с 29.

Тимът на Хаджиев пък е четвърти с 25 пункта.

Кой ще продължи в Лига Европа след решителния мач в четвъртък между Лудогорец и Ференцварош – гласувайте в анкетата на Novsport.com тук