Как ще завърши Лудогорец - Интер?

14 декември 2019 23:54 Пламен Димитров

Чуканова и Йонузова спечелиха титли от Балканиадата по бокс

Златислава Чуканова и Мелис Йонузова станаха балкански шампионки по бокс в Анталия (Турция).

В категория до 51 килограма Чуканова се наложи над Нина Радованович (Сърбия) с 4-1 съдийски гласа.

Йонузова, която жребият прати директно на финал, тъй като при 69-килограмовите бяха записани само три състезателки, победи друга сръбкиня - Александра Рапайич, с 3-2.

Третата българка Аслъхан Мехмедова остана с бронз, след като загуби на полуфинала в категория до 60 килограма от представителката на домакините Сатъ Бурджу.

Двамата български представители при мъжете бяха елиминирани на четвъртфиналите. В категория до 81 килограма Кристиян Николов падна от Лука Плантич (Хър), а Венсан Киркоров загуби при 63-килограмовите от Шпетим Байоку (Косово).