Лацио разби отбор от Серия Б и чака Наполи в Купата на Италия (ВИДЕО)

Носителят на трофея победи с 4:0 Кремонезе

Отборът на Лацио разгроми с 4:0 втородивизионния Кремонезе на “Олимпико” и си осигури участие в 1/4-финалната фаза на Купата на Италия.

Начало на голеадата за “орлите” даде Патрик още в 10-ата минута, когато се възползва от неубедителна изява на вратаря Микаел Агаци.

В 26-ата Марко Пароло удвои преднината на тима, когато изпревари играч на гостите при центриране на Джони Родригес и прати топката в противниковата мрежа. В 52-ата се разписа и Боби Адекание, но попадението му беше отменено поради засада.

В 58-ата капитанът Чиро Имобиле направи резултата 3:0 с точно изпълнение на дузпа, свирена за нарушение срещу Бастош. Именно защитникът оформи крайното 4:0 в 89-ата минута, когато засече с глава центриране от пряк свободен удар на Джони.

Така актуалният носител на Купата на Италия ще продължи защитата на трофея си срещу Наполи, които римляните победиха с 1:0 преди дни в мач от Серия “А”.

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини