ИЗВЪНРЕДНО: Млад българин дебютира във Висшата лига

Индиана Василев игра 23 минути за Астън Вила

Астън Вила стигна до точка при гостуването си на Брайтън. Срещата завърши 1:1, а в нея дебют на вратата направи новото попълнение на бирмингамци Пепе Рейна. Двубоят се превърна в дебют и за 18-годишния талант с български корени Индиана Василев, който влезе в 67-ата минута на мястото на Трезеге. Брайтън поведе с попадение на Тросар в края на първото полувреме, а Джак Грийлиш изравни 15 минути преди края.

Мениджърът на гостите Дийн Смит искаше да види от отбора си реакция след разгрома с 1:6 от Манчестър Сити преди седмица и бе направил пет промени. Рейна бе на вратата и изигра силен мач. Испанецът нямаше какво да направи при попадението на Тросар, но демонстрира класа, когато към края направи отлично спасяване при воле Нийл Мопей.

Грийлиш отново бе лидерът на Вила. 24-годишният халф пропусна добра възможност да се разпише през първата част, но изравни след почивката след деветия си гол от началото на сезона.

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)