Царско село обърна Ботев Гълъбово в мач с 6 гола

"Царете" бият с 4:2

Отборът на Царско село постигна втора победа в зимните контроли, след като обърна втородивизионния Ботев Гълъбово с 4:2.

Гостите от Гълъбово поведоха в 21-ата минута, а малко след това съдията изгони Мирослав Будинов и играч на Ботев за спречкване по между им.

При този резултат завърши и първото полувреме.

В началото на втората част Андерсон Кордейро изравни.

Той получи добър пас от намиращият се на проби бразилец Октавио Мантека.

Последният пристигна в България преди няколко дни и ще бъде тестван от Никола Спасов до края на лагера в Кипър, съобщи dsport.

В 63-ата минута футболистите на Ботев Гълъбово отново отбелязаха гол, но след това Царско село стигна до пълен обрат - 4:2.

В 66-ата минута Дилан Бахамбула изравни. Той стреля добре извън наказателното поле и хвана неподготвен вратаря на гостите.

В последните минути два гола отбеляза Георги Минчев.

Първо той отбеляза гол от дузпа, която реферът отсъди за нарушение на Андерсон Кордейро.

В края на срещата Минчев отново отбеляза. Той получи пас от Андерсон и отново бе точен за крайното 4:2.

Дебют за "царете" направи последното ново попълнение Румен Гьонов, който преди дни подписа своя договор.

Утре отборът на Царско село заминава на своя втори подготвителен лагер в Кипър, където ще изиграе две контролни срещи - срещу Урал на 26 януари и полския Раков два дни по-късно.