Феновете на Ман Юнайтед планират голям протест срещу собствениците

Търпението на привържениците на "червените дяволи" явно се изчерпва

Феновете на Манчестър Юнайтед готвят голям протест срещу собствениците на клуба семейство Глейзър, съобщават няколко от медиите в Англия.

В последните няколко мача все по-отчетливо се чуват скандирания срещу американците, които се засилват все повече след всеки лош резултат на тима, а такива не липсват последно време.Кулминацията до този момент бе последната среща на “Олд Трафорд”, когато “червените дяволи” допуснаха изненадваща загуба от Бърнли, която бе първа от този тим от 58 години. Именно в 58-мата минута смятат да напуснат трибуните поне част от организираните фенове на 1 февруари, когато Юнайтед домакинства на Уулвърхамптън.

Минутата, която е подбрана, не е случайна, а е обвързана и с една от важните дати в историята на тима - катастрофата в Мюнхен през 1958-ма година, когато самолетът на тима се разбива при опит за кацане в Мюнхен, а с това загива и една голяма част от играчите на онзи отбор, които е известен с прозвището си “Бебетата на Бъзби”. Феновете обвиняват сериозно собствениците, че са източили над един милиард паунда от клуба и не инвестират достатъчно.

Еврограндове искат играч на Мъри Стоилов

Тен Хаг: Доволен съм, не видях паника

Вижте какво каза мениджърът на Манчестър Юнайтед

Луд мач в Бергамо, Аталанта е на финал (ВИДЕО)

Тимът на Гасперини с обрат за 4:1 над Фиорентина

ОБЗОР: Манчестър Юнайтед обърна последния и измести Нюкасъл (ВИДЕО)

Капитанът Фернандеш спаси „червените дяволи“ от срам на „Олд Трафорд“ – 4:2, резултати