Етър с първа загуба в контролите

„Виолетовите“ пропуснаха своите шансове и отстъпиха минимално в спаринга с Каспий, игран в Турция

Етър допусна първата си загуба по време на зимната подготовка.

„Виолетовите“ отстъпиха с минималното 0:1 пред „Каспий” (Казахстан).

Двата клуба се договориха проверката да се играе с два часа по-рано, а българският отбор имаше превес по-голямата част от срещата, но пропусна куп положения.

„Каспий” владееше инициативата само в първите минути, като в 10-ата стигна до гол за 1:0.

После етърци пренесоха играта пред противниковата врата, но пропуснаха няколко стопроцентови положения.

От изгодна позиция не успяха да реализират Дино Мартинович, Милчо Ангелов и Божидар Кацаров.

След почивката същото стори и Иван Стоянов. Малко преди края след заучено положение защитникът Александър Дюлгеров също можеше да вкара, но ударът му от 6-7 метра мина над гредата.

Това бе третата контрола от подготовката в Анталия и четвъртата през януари, като „Етър” след нея тимът има две победи, реми и загуба.

Последният мач в Турция е на 30 януари срещу „Словачко” (Чехия).

Стартов състав на „Етър”: Христо Иванов, Александър Дюлгеров, Красимир Станоев, Георги Купенов, Здравко Илиев, Яни Пехливанов, Дино Мартинович, Божидар Кацаров, Антон Огнянов, Милчо Ангелов, Флорент Боджадж.

През втората част влязоха Анатоли Господинов, Кольо Станев, Иван Скерлев, Тони Иванов, Ерол Дост, Иван Стоянов, Иван Петков и Стелиян Добрев.

Интер Маями загуби катастрофално без Меси в състава (ВИДЕО)

Отборът на аржентинеца отстъпи с 0:4 срещу Ню Йорк Ред Булс

Ирландия изпусна Белгия, пропиля дузпа и двете страни врътнаха реми (ВИДЕО)