Еспаньол и Билбао не се победиха в Ла Лига (ВИДЕО)

Тимът на Абелардо Фернандес продължава да бъдат без загуба от началото на годината

Отборите на Еспаньол и Атлетик Билбао завършиха 1:1 в мач от 21-вия кръг на Ла Лига. Асиер Вийялибре (12) и Раул де Томас (64) реализираха попадението. Тимът на Абелардо Фернандес продължават да бъдат непобедени от началото на годината, но остават в зоната на изпадащите.

В 12-ата минута Икер Муниаин подаде към Вийялибре на границата на наказателното поле и последва много точен нисък удар, при който вратарят закъсня с плонжа - 0:1. В 28-ата Йерай Алварес центрира към втората греда, където Юри Берчиче стреля и нацели гредата.

“Папагалчетата” реагираха след почивката. В 64-ата Адриан Ембарба свали топката на гърди, готвеше се за шут, но беше изпреварен от Раул де Томас, който се разписа с удар от десет метра - 1:1. До края имаше опасни атаки и към двете врати, но не е достатъчно чисто голово положение.