Струмска слава победи Кариана в контрола с два червени картона

Проверката се игра в Склаве и завърши при резултат 2:1

Струмска слава записа успех в четвъртата си контрола от зимната подготовка.

Възпитаниците на Владимир Димитров победиха Кариана Ерден с 2:1.

Първият гол в срещата бе отбелязан в 10-ата минута. Тогава чрез прострелно центриране на Тунгаров след атака по десния фланг колумбиецът Давид Асате направи безпомощен стража на Кариана.

В 37-ма минута защитата на Славата остави непокрит на втора греда съперник и той преодоля Емануел Личев за 1:1.

През втората част на срещата треньорите на двата отбора Веселин Великов и Владимир Димитров извършиха доста смени. В 63-та минута Цветан Тодоров центрира остро топката зад защитата на Кариана и Леонел Матадос от около 15 метра вкара победния гол за 2:1.

До края на мача Адриан Циволи с глава не успя да отклони във вратата на Кариана, а Леонел Матадос стреля в аут, след като бе изведен сам срещу вратаря.

Международният съдия Ивайло Стоянов, с асистенти Мирослав Максимов и Кирил Чакъров, ръководи срещата авторитетно и показа два червени картона – на Симеон Петров от Струмска слава и на Емануил Личев от Кариана.

Това бе четвъртата контрола, изиграна досега от футболистите на Славата и първа победа с 2:1 срещу отбора на Кариана Ерден.

Следващият контролен мач на отбора на Струмска слава ще бъде в сряда срещу Вихрен Сандански на терена в Дамяница, а на Кариана – срещу Беласица в Склаве.

Официално: ЦСКА 1948 представи Иван Иванов