Барселона разгроми Леганес с 5:0 (ВИДЕО)

Каталунците продължават напред за Купата на Краля

Барселона се класира в следващата фаза от турнира за Купата на Краля, след като каталунците се наложиха с 5:0 над Леганес.

Лионел Меси реализира две попадения за своя отбор, а по едно добавиха Антоан Гризман, Артур и Ленгле.

Двубоят бе решен още през първото полувреме, след което домакините водиха с 2:0.

В 4-ата минута Антоан Гризман получи топката от Нелсон Семедо пред вратарското поле и с удар по земя по диагонала вкара за 1:0.

Клеман Ленгле удвои преднината на каталунците, възползвайки се от центриране от корнер на близката греда.

Втората част продължи с гол на Меси в 59-ата минута, не и без помощта на рикошет, а до края на срещата домакините оформиха крайния резултат с гол на Артур и още един на Меси.

Барселона - Леганес 5:0