Пирин Разлог победи Вихрен с 2:1 в Сандански

И трите попадения бяха отбелязани през първата част на срещата

Шестият си контролен мач футболистите на Вихрен изиграха на терена с изкуствено покритие в Сандански срещу отбора на Пирин Разлог. През първата част на срещата бяха отбелязани и трите попадения. Гостите поведоха с голове на Николай Демиров в 10-та и Николай Хаджиниколов-Хаджи в 15-та минути. В 45-та минута Атанас Чепилов след самостоятелна атака по левия фланг успя да простреля вратаря на гостите за 1:2.

Второто полувреме по-добрият отбор на терена бе този на домакините. Добрата игра на вратаря Иван Димитров  бе причина футболистите на домакините да достигнат поне до равенство. В края на мача екс национала Илиян Мицански не успя да изпрати топката в мрежата на стража на Пирин Разлог Иван Димитров, който и в този момент показа майсторство.