Крушчич: Бяхме по-добрият отбор

"Трябваше повече да владеем топката накрая"

Треньорът на ЦСКА Милош Крушчич е доволен от представянето на своите футболисти, въпреки че отборът му не успя да победи Левски във Вечното дерби. Мачът завърши при резултат 0:0, а ЦСКА беше с човек повече на терена в последните 15 минути.

"Не съм доволен от резултата. Трябваше да бием. Бяхме по-добрият отбор, особено през второто полувреме. В началото му създадохме 2-3 отлични положения за гол. Имахме инициативата. Не ми хареса само как се представихме в последните минути, когато бяхме с човек повече на терена. Нямахме и късмет. Трябваше повече да владеем топката накрая.

Нищо ложо не мога да кажа за моите играчи. Благодаря им, искаха до последно да победят. Получи се зрелищен мач. Бяхме по-силни, но не вкарахме гол", каза той.