Лече излъга последния, за да избяга на пет точки от изпадашите (ВИДЕО)

Луиджи ди Биаджо дебюти със загуба начело на СПАЛ

Лече избяга на пет точки от зоната на изпадащите, след като записа трета поредна победа в Серия "А". Тимът на Фабио Ливерани спечели с 2:1 домакинството си на СПАЛ от 23-ия кръг. Срещата бе дебют за треньора на гостите Луиджи Ди Биаджо. Неговият тим е закотвен на дъното с актив от 15 точки.

Лече откри резултата малко преди почивката с попадение на Манкосу от дузпа. Още в началото на второто полувреме СПАЛ успя да изравни. След ъглов удар Петаня стреля с глава и прати топката в далечния ъгъл на Вигорито за 1:1.

В 66-ата минута отлична атака на Лече обаче завърши с втори гол. Разписа се Зан Майер, за когото това беше първо попадение в Серия А.

Барак бе близо до трети гол за домакините, а по-късно Вигорито отрази удар на Стрефеца. Страхотна задна ножица на Ди Франческо можеше и да донесе точка на гостите, но топката мина покрай вратата.