ПСЖ с исторически обрат (ВИДЕО)

Играчите на Амиен изненадаха ПСЖ със силна игра през първото полувреме

Шампионът на Франция ПСЖ завърши 4:4 с Амиен в интригуващ мач от 25-и кръг на Лига 1. Грандът от Париж сензационно изоставаше с 0:3 до 40-ата минута, но успя да обърне до 4:3. В края обаче домакините изравниха и срещата приключи без победител.

Играчите на Амиен изненадаха ПСЖ със силна игра през първото полувреме. Серу Гираси вкара за 1:0 в петата минута, а в в 29-ата Гаел Какута удвои. В 40-ата вече беше 3:0, след като и Фусени Диабате се разписа във вратата на Кейлор Навас.

В заключителните секунди на първата част Андер Ерера - 3:1.

До 65-ата минута парижани вече бяха изравнили след две попадения, паднали след ъглови удари. И в двата случая точен беше 17-годишният юноша на клуба - централният защитник Танги Куаси.

В 74-ата Мауро Икарди, който атакуваше в тандем с Единсон Кавани, вкара четвъртото попадение след асистенция на Хуан Бернат.

Последваха няколко пропуска на Кавани, но в 91-ата минута, след поредния провал на уругваеца пред вратата на домакините, се стигна до изненадващ контраатака, при която Гираси реализира за 4:4.

Тази вечер ПСЖ беше без звездите си Неймар и Килиан Мбапе, които Томас Тухел реши да съхрани за тежкото гостуване на Борусия (Дортмунд) в Шампионска лига - от 22:00 часа във вторник.

Парижани оглавяват класирането в Лига 1 с 62 точки, но догонващият Марсилия може да съкрати изоставането до 10 точки, ако спечели гостуването на Лил. Амиен е на предпоследната 19-а позиция с 21 точки.
Луис Енрике: Можем да играем и без Мбапе

Треньорът на ПСЖ загатна, че звездата на отбора е възможно да не играе повече

ПСЖ може да привлече Гнабри от Байерн при раздяла с Мбапе

Ръководството на парижани е харесало немския национал

ПСЖ обърна Лил и взе категорична победа (ВИДЕО)

Парижани надиграха противника си

Във Франция: Мбапе реши съдбата си, напуска ПСЖ и подсилва Реал (Мадрид)

Това ще се случи в края на сезона

Милан иска внушителна сума за Леао от ПСЖ

Французите пак гледат към "Сан Сиро"

ПСЖ направи голяма глупост, изпусна два гола аванс и взе само точка от Брест ( ВИДЕО)