Вратарят на ЦСКА подгони рекорд след 0:0 с Левски

Густаво Бусато с осма поред "суха" мрежа в efbet Лига

Срещу Левски (0:0) вратарят на ЦСКА Густаво Бусато записа осма "суха" мрежа в efbet Лига и вече е на шесто място в класацията за най-много минути без допуснат гол.

29-годишният бразилец не е получавал попадение във вратата си вече 794 минути.

Последният футболист, пращал топката в мрежата на Бусато, е Йосип Томашевич от Локомотив Пловдив при победата на „черно-белите“ с 1:0 на 20 октомври 2019 г.

Още пет мача го делят от рекорда на Стоян Йорданов, който има 1202 минути без инкасирано попадение.

Вратарят на ЦСКА има 14 мача в efbet Лига като в 12 от тях топката не е навестявала мрежата му.

Ако не допусне попадение срещу Ботев Пловдив на 22 февруари, Бусато ще задмине и Стоян Колев, който през сезон 2011/12 има 869 минути без получен гол на вратата на Черноморец Бургас.

Само на 91 минути пред вратаря на ЦСКА е бившият страж на „червените“ Евгений Хмарук с 885 минути от сезон 2004/05.

Вальо Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа

"Не искаме да се задоволяваме с малкото, а напротив - да бъдем гладни за повече"

Вижте какво съобщиха от „Лаута“

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона