ОБЗОР: Локо Сф допусна обрат в Разград, Хебър измести "железничарите"

Резултати от играните двубои днес във Втора лига

Изиграха се четирите днешни двубоя от първия пролетен кръг във Втора лига.

Локомотив София допусна обрат при гостуването си на Лудогорец II и не успя да се доближи до Топ 3 във Втора лига. Столичните „железничари“ стартираха добре двубоя си в Разград, като в 11-ата Стефанов нацели гредата, а в 28-ата минута Траянов отрки резултата.

След почивката домакините вдигнаха оборотите и стигнаха до пълен обрат за четвърт час. Кельовлуев се възползва от подаване на Будинов в 49-ата и върна разградчани в мача, а Бакалов оформи крайното 2:1 в 60-ата. Така Локомотив Сф остава на 6 точки от третия Монтана.

Хебър записа важна победа с 3:0 над Спартак Варна и се изкачи до 4-ото място в класирането с 30 точки, колкото има и петия Локомотив София. Пазарджиклии направиха много силно второ полувреме, в което паднаха и трите гола. Ангелов откри в 49-ата, а Андонов покачи за тима на Ники Митов в 68-ата. Малко преди края на двубоя Хамдиев (88) също записа името си сред голмайсторите. Варненци остават на незавидното 16-о място, като след 18 кръга имат само 9 точки.

В третия двубой игран днес от 14:00 часа Черноморец Балчик се наложи с 2:0 над гостуващия Локомотив Горна Оряховица. Точни за домакините бяха Митев (42) и Мирчев (47).

В срещата от 15:00 часа Литекс допусна поражение с 0:2 от Струмска слава. Гостите поведоха още в 3-ата минута с гол на Калдерон, а седем по-късно Петров удвои. Резултатът остана непроменен до края на двубоя.

Кариана (Ерден) - Поморие 3:0  сл. *
* - гостите нямат необходимият минимален брой картотекирани професионални футболисти.

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили