Конте: Начинът, по който допуснахме два гола, си е подарък

"В големите мачове грешките ни се увеличават"

Треньорът на Интер Антонио Конте заяви, че отборът му е подарил два гола на Лацио при загубата с 1:2 в дербито на кръга в Серия А. "Нерадзурите" поведоха с гол на Ашли Йънг в края на първото полувреме, но през втората част допуснаха пълен обрат.

"Добро представяне с изключение на резултата. Начинът, по който допуснахме два гола, си е подарък. Не мога да не бъда притеснен, че в големите мачове грешките ни се увеличават. Това е част от израстването, има известна наивност и играчите трябва да бъдат по-спокойни в някои ситуации.

През този сезон е имало и други мачове, в които повеждаме и губим. За пример давам срещите с Барселона и Борусия Дортмунд. Ще минем и пред това. Момчетата работят здраво и съм им благодарен", коментира Конте след втората загуба на Интер за сезона, като досега "нерадзурите" допуснаха поражение единствено от Ювентус с 1:2 у дома през октомври.

Марота обяви кога ще се раздели с Интер

Той няма да остане още много дълго време в тима

Интер се справи с Болоня и крачи все по-уверено към титлата в Италия (ВИДЕО)

Грандът от Милано спечели с 1:0

Няма кой да спре Интер! "Нерадзурите" удариха и Дженоа в Серия А (ВИДЕО)

Грандът от Милано крачи уверено към титлата

Добри новини в Интер: Трио поднови тренировки с отбора

Симоне Индзаги определено има за какво да бъде доволен

Интер ще бъде без вратаря си за мача с Лече

Ян Зомер е пипнал грип и ще пропусне срещата

Интер разплака Рома на "Олимпико" и спря добрата серия на "вълците"(ВИДЕО)

Грандът от Милано постигна успех с 4:2 над противника си

Интер пречупи Фиорентина и се върна на върха, "виолетовите" пропиляха дузпа (ВИДЕО)