Ударът, за който всички говорят (ВИДЕО)

Футболист на Селта изрита Зидан в лицето

Реал Мадрид не успя да победи Селта и трябваше да се задоволи с 2:2 в домакинския си мач от 24-ия кръг в Ла Лига. Въпреки представянето на двата тима, днес всички футболни фенове говорят за една необичайна ситуация от средата на второто полувреме, при която пострада треньорът на Кралския клуб Зинедин Зидан.

Джозеф Айду бе готов на всичко за победата в мача. Защитникът на галисийците се бореше и гонеше всяка топка по терена. Дори присъствието на Зидан край тъчлинията не успя да го смути.

При опит да запази топката в игра 24-годишния ганаец се раздаде до краен предел, но се препъна в коженото кълбо и падна. Приземяването му обаче бе зрелищно. Падайки, Айду изрита грубо Зидан в лицето, а кадрите от донякъде комичната ситуация са истински хит в социалните мрежи.

За щастие, и Зидан и Айду се разминаха без наранявания. Някои фенове обаче са убедени, че французинът е почувствал част от болката на Марко Матераци от финала на световното първенство през 2006 г. в Германия, когато Зидан удари с глава италианския си съперник.

Реал (Мадрид) се справи с лекота срещу Осасуна при визитата си (ВИДЕО)