Футболистите на Огражден 1955 вкараха шест на Светкавица в Първомай

„Много добър мач, без излишни грубости на терена”, сподели Кирил Атанасов

Общо осем гола видяха зрителите на стадиона в село Първомай в контролния мач, изигран между отборите на местния Огражден 1955 и Светкавица Митиново. Мачът протече при тотално надмощие през първата част на мача от страна на домакините, които реализираха едва три от създадените куп голови ситуации. Първото попадение в мача отбеляза Георги Николов, който след атака по левия фланг пробяга с топката 20-тина метра и от движение я насочи в далечния ъгъл зад стража на гостите за 1:0. В 29-та минута Георги Николов бе спънат в наказателното поле на гостите. Точен от бялата точка бе Ивайло Златков за 2:0. Четири минути преди края на първата част на двубоя Динчо Георгиев проби отляво защитата на гостите и насочи кълбото в далечния ъгъл зад техния вратар за 3:0. По един пропуск за отбора на Огражден направиха Ивайло Петров, Динчо Георгиев и Ивайло Златков.

Втората част на мача премина отново под диктовката на отбора на домакините. Бяха отбелязани нови пет гола-три за домакините отбелязаха Атанас Пановски-два и  Слави Илиев-един  и за гостите Живко Иванов и Ангел Гъцев.

„Много добър мач, без излишни грубости на терена. Тази победа ме прави оптимист за остатъка от официални срещи през втората част на първенството”, сподели наставникът на Огражден 1955 Кирил Атанасов.

За информация на любителите на спорта бе споменато, че Илия Ризов, на когото бе предложено да заиграе в отбор от трета лига в гръцкото първенство, прие офертата на отбора Беласица-08 от село Беласица заради езиковата бариера.

Матай: Червените картони бяха пресилени

Капитанът на ЦСКА смята, че Ботев Пловдив се радват предварително

Керкез: Голяма победа, на нашия стадион ще бъдем много силни

Треньорът на Ботев Пловдив остана много доволен от успеха над ЦСКА за Купата на България

Стамен Белчев притесни феновете: Каранга има неприятна контузия