Националите до 17 години с равенство срещу Гърция

Мачът в Благоевград завърши 1:1

Юношите на България (набор 2003) завършиха 1:1 с връстниците си от Гърция във втората проверка между двата състава на родна земя. Двубоят на стадион „Христо Ботев“ в Благоевград протече при по-добра игра на тима на селекционера Ангел Стойков, особено през първата част, когато младите „лъвчета“ взеха преднина в резултата.

Автор на попадението в 37-мата минута стана футболистът на Ботев (Пловдив) Бисер Бонев, който преодоля гръцкия вратар Ангелопулос с хубав изстрел от дъгата на наказателното поле. До почивката България пропусна още няколко положения, с които можеше да направи преднината си по-убедителна.

Гостите, на които предстои участие в елитния квалификационен кръг за европейско първенство, успяха да изравнят малко след началото на второто полувреме. В 53-тата минута играчът на ПАОК Георгиос Куциас бе най-съобразителен в нашето наказателно поле и оформи крайния резултат.

Съставът на България: 12. Иван Андонов, 2. Александър Бучков, 4. Константин Айдарски, 6. Димо Кръстев, 19. Стефан Статев, 14. Бисер Бонев, 15. Тодор Петров, 11. Симеон Александров, 3. Калоян Костов, 5. Панайот Пасков, 9. Мартин Смоленски (през втората част в игра влязоха 7. Мартин Сораков, 8. Марин Петков, 10. Валентин Николов, 17. Кристиян Стоянов, 21. Стелиян Добрев).

Селекционер: Ангел Стойков.

Голмайстори: 1:0 Бонев 37, 1:1 Куциас 53.
Официално: Локо (Пд) разтрогна с Хоркаш

Вижте какво съобщиха от „Лаута“

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона