Тоди с 52 минути при загуба на Говерла

Светослав Тодоров беше титуляр и остана на терена до 52-ата минута при загубата на Говерла-Закарпатие с 0:2 като гост на Арсенал (Киев) в мач от 11-ия кръг на украинското първенство.

Светослав Тодоров беше титуляр и остана на терена до 52-ата минута при загубата на Говерла-Закарпатие с 0:2 като гост на Арсенал (Киев) в мач от 11-ия кръг на украинското първенство. Българският нападател беше заменен от Дамиен льо Талек в началото на второто полувреме. Головете за Арсенал реализираха Владимир Гоменюк в края на първото полувреме и Александър Ковпак в средата на втората част. След тази загуба Говерла-Закарпатие се намира на предпоследното 15-о място с актив от седем точки.

В друга среща от кръга воденият от българския старши треньор Николай Костов отбор на Карпати (Лвов) загуби с 1:2 навън срещу Заря (Луганск). Иля Галюза се разписа от дузпа за Заря в 56-ата минута, но само три минути по-късно Игор Ошчипко изравни. Победният гол в полза на домакините бе дело на Павло Кудзик в 69-ата минута на срещата. Карпати е на 14-а позиция до момента с девет спечелени точки.

Университатя Крайова с Петев стигна до сензационен успех над ЧФР Клуж (ВИДЕО)

Отборът на българина стигна до успех с 2:1

Мъри и Гьозтепе с грешна стъпка в Турция (ВИДЕО)