Юношите загубиха от Сърбия в контрола

Спарингът се игра на базата в „Бояна“ и бе решен от две наши грешки

Юношеският национален отбор на България до 17 години загуби с 0:2 от връстниците си от Сърбия в първа контрола между двата отбора, която се игра на базата в "Бояна".

Головете за гостите вкараха Михайло Петкович в 3-ата минута и Самед Баждар в 84-ата минута.

Мачът бе сравнително равностоен,  а сърбите се възползваха от две грешки на българската защита.

В 14-ата минута Георги Атанасов от Левски не успя да преодолее защитник на гостите, който покри опразнената врата.

Пет минути след началото на второто полувреме Красиян Коев от 12-13 метра отдясно по диагонала стреля право във вратаря.

Втората проверка е в четвъртък от 10:30 часа, отново в Бояна.

Стартов състав на България: 1. Давид Борисов, 16. Калоян Костов (К), 6. Валентин Петров, 2. Виктор Атанасов, 15. Теодор Иванов, 14. Теодор Андреев, 10. Красиан Колев, 17. Николай Арахангелов, 11. Георги Атанасов, 9. Борис Димитров, 19. Николай Златев;

Селекционер: Йордан Петков.
Венци Стефанов: Илиан Илиев ще вдигне националите

Любо първо говори, после мисли

Женският ни национален отбор с драматична загуба от Армения (ВИДЕО)

"Лъвиците" ни допуснаха поражение с 2:3 на "Александър Шаламанов" в София

БРАВО! Девойките на България до 19 г. се класираха сред елита на Европа

Момичетата ни спечелиха безапелационно промоция за Лига А

Радойска очаква мачовете с Румъния да решат първото място

„Имам балансиран отбор“, заяви селекционерът на женския ни тим

Силвия Радойска: Владеехме инициативата

„Търсихме победата през цялото време“, доволна е треньорката на женския национален отбор

България остана 83-та в класацията на ФИФА

"Лъвовете" завършиха с победа и равенството последната пауза за национални отбори