Много добро представяне на отборите от ОФК Беласица през уикенда

Вижте тук всички резултати на отборите от Петрич

Отборите на ОФК Беласица се представиха за различните първенства както следва:

Мъжкият отбор на ОФК Беласица победи на стадион Цар Самуил Сливнишки герой с 2:1 с голове на Живко Димитров и Марти Таушанов.

Юноши старша възраст постигнаха класическа победа в Кюстендил срещу едноименния отбор с два гола на Мартин Стойков и един на Костадин Николов.

Зона София : деца набор 2007 на стадиона в района на гимназията срещу лидера Локомотив София завършиха наравно 2:2 .

Зона София юноши младша възраст постигнаха победа с 1:0 срещу отбора на Витоша 13  с гол на Митко Радовски.

За областно първенство – деца набор 2007 победиха като домакини връстниците си от Банско с 2:0 с попадения на Кристиян Липийски и Христо Марков.

За областно първенство – деца набор 2008 загубиха като гости на Септември Симитли с 2:3. Пет минути преди края на срещата резултата бе 2:1 за петричкия тим. Две груби грешки в последните две минути – два гола във вратата на Беласица и незаслужена загуба с 2:3.

Футбол 9 - Деца набор 2009 на стадиона в Покровник победиха с 4:2 Пирин 2001  от Благоевград.

Футбол 7 – деца набор 2010 - в град Симитли – победа за отбора на Беласица с 6:0 срещу Спорт вилаж Сандански.