Подгорци вкараха пет като гости в село Беласица

Подгорец Коларово с тежка загуба

Лидерът в областна група Струма-1 отбор на Подгорец Коларово надигра тотално домакините от Беласица-08 и ги победи с 5:0.

През първата част на срещата бяха отбелязани два, а през втората част три гола и така с 5:0 гостите от Коларово постигнаха убедителна победа, доказвайки, че ненапразно до момента са едноличен лидер в таблицата за временно класиране на областна група Струма-2.

Хеттрик в този двубой направи Алекс Димитров , по едно попадение реализираха Димитър Мицков и Стоян Гогушев.

„Продължаваме да показваме слаби игри през настоящото първенство. И в този домакински мач след грешки на вратаря ни и останалите млади футболидсти се стигна до нова тежка загуба, като този път бяхме победени от временния водач в групата – този на Подгорец Коларово. За разлика от нас, гостуващия тим е изграден от много опитни футболисти, като една част от тях е преминала и през мъжкия отбор на ОФК Беласица Петрич. На няколко пъти в мача имахме чисти голови положения ,но Марио Чоканов, Петър Яков и Христо Казалиев не успяха да преодолеят вратаря на Подгорец Костадин Пасков. Надявам се в оставащите мачове нашите футболисти да заиграят по-мъжки,  по-съсредоточено и да не допускат груби грешки срещу противниковите отбори, за да не стига до такива тежки загуби”, сподели капитанът на Беласица-08 Кирил Стамчев.

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили