Младежките национали изпуснаха Македония

Момчетата на Михаил Мадански направиха 1:1 в Благоевград

Младежките национални отбори на България и Македония завършиха наравно 1:1 в контролна среща, играна на стадион „Христо Ботев" в Благоевград, предаде кореспонднетът на Novsport.com в югозападния център.

В 30-ата минута нашите откриха резултата. Атака на Радослав Кирилов премина през Илиян Капитанов, който центрира от фланга прострелно, а Стефан Рашковски опротивника си отбеляза автогол - 1:0.

В 62-ата минута Стойчевски изравни за македонската селекция, след като наказа изключително груба грешка на вратаря Димитър Илиев, който на почивката замени Георги Китанов.

До края нашите отново натиснаха, а най-чистото положение в мача пропиля Живко Петков. Радослав Кирилов стреля от 10 метра, топката срещна сглобката на гредите, но при добавката от три метра талантът от Черноморец (Бургас) стреля над  вратата.

България (U21)– Македония (U21) 1:1
1:0 Стефан Ашковски '31 (автогол)
1:1 Стоян Стойчевски '62

Благоевград, стадион „Христо Ботев”

Жълти картони:
 Александър Колев (45), Антон Недялков (47)

България:
1. Георги Китанов (56 – 12. Димитър Илиев), 3. Антон Недялков (89 – 17. Мартин Василев), 5. Георги Терзиев – капитан, 2. Ангел Грънчов, 14. Иван Горанов, 9. Радослав Кирилов (78 – 19. Мартин Райнов), 6. Симеон Славчев, 8. Ивайлов Чочев (85 – 18. Серафим Михайлов), 7. Александър Колев (46 – 13. Емануил Манев), 10. Тодор Неделев (69 – 20. Ерик Почански), 11. Илиян Капитанов (46 -15. Живко Петков)
Селекционер: Михаил Мадански
Венци Стефанов: Илиан Илиев ще вдигне националите

Любо първо говори, после мисли

Женският ни национален отбор с драматична загуба от Армения (ВИДЕО)

"Лъвиците" ни допуснаха поражение с 2:3 на "Александър Шаламанов" в София

БРАВО! Девойките на България до 19 г. се класираха сред елита на Европа

Момичетата ни спечелиха безапелационно промоция за Лига А

Радойска очаква мачовете с Румъния да решат първото място

„Имам балансиран отбор“, заяви селекционерът на женския ни тим

Силвия Радойска: Владеехме инициативата

„Търсихме победата през цялото време“, доволна е треньорката на женския национален отбор

България остана 83-та в класацията на ФИФА

"Лъвовете" завършиха с победа и равенството последната пауза за национални отбори