Черноморец победи Добруджа в контрола

Андрей Атанасов отбеляза единствения гол

Отборът на „Черноморец-Бургас“ записа победа с 1:0 срещу тима на „Добруджа“. Контролната среща се игра на тренировъчната база на бургазлии „гнездо на акули“. Единственото попадение в двубоя падна в 80-та минута. Гаел Нлундулу центрира на Андрей Атанасов, който от непосредствена близост не сгреши с глава.

През първата част добри положения се откриха пред Исуф Уатара и Петър Атанасов, който нацели страничната греда. През второто полувреме в игра влезе почти изцяло нов състав, като единствено капитанът на тима Георги Терзиев изигра цели 90 минути. Най-доброто положение през вторите 45 минути, освен гола, се откри пред Георги Терзиев, чиито удар обаче срещна тялото на бранител от „Добруджа“. Малко по-късно Милчо Ангелов също засече с глава центриране от корнер, но топката мина встрани от вратата. Старши треньорът на бургазлии Димитър Димитров използва възможността да види в игра няколко футболисти, които са на проби в тима.

Следващата контрола на бургазлии е на 3-ти юли /сряда/ срещу тима на „Любимец“. Спарингът ще се проведе на тренировъчната база „гнездо на акули“, от 18:00 часа.