Какво очаквате от предстоящите два мача на България срещу Словения и Кипър?

21 юли 2013 13:40 Велизар Антов

Николай Божов носи победа на Витоша Бистрица

Витоша (Бистрица) победи отбора на Спортист Своге с 2:0 в контролна среща,  играна днес на стадиона на летище София. И двата гола за домакините бяха отбелязани през първото полувреме от Николай Божов.

Първият гол падна в 30-ата минута след пробив на Мони Атанасов по лявото крило, завършил с центриране към Божов, който с глава откри резултата. Десет минути по-късно централният нападателя на домакините отбеляза втория си гол в мача, след като бе изведен сам срещу вратаря на Спортист и успя да го прехвърли. Гостите имаха претенции за засада, които не бяха уважени от главния рефер.

През второто полувреме бистричани извършиха 11 промени, като по този начин всички налични футболисти взеха участие в мача. В игра за Витоша не влязоха Иван Георгиев и Росен Танев, които наблюдаваха мача от трибуните.

Състав: Симеонов, Петров, Върбанов, Иванов, Андонов, Недялков, Садула, Стоянов, Господинов, Божов, Атанасов

2-ро пол.: Луков, Брестовички, Иванов, Димитров, Петров, Павлов, Ковачев, Тодоров, Лазаров, Михайлов, Манковски