Борис Кондев: Радвам се, че вкарах макар и с доза късмет

Нападателят на Пирин Борис Кондев e много щастлив, че се разписа за своя отбор при победата с 2:0 над Сливен, предаде кореспондент на Nosport.com. Голмайсторът не беше вкарвал гол от началото на сезона, но днес най-накрая счупи каръка.

Нападателят на Пирин Борис Кондев e много щастлив, че се разписа за своя отбор при победата с 2:0 над Сливен, предаде кореспондент на Nosport.com. Голмайсторът не беше вкарвал гол от началото на сезона, но днес най-накрая счупи каръка.

"80% от отбелязаните попадения се дължат на дозата шанс. Досега късметът не беше на моя страна, но се радвам, че най-накрая се отпуших. Повече обаче ме радва фактът, че отборът ни продължава да се представя добре в първенството. Няма значение кой вкарва головете. Надявам се, че ще вкарам и в последния за полусезона мач срещу Ботев (Пд)", коментира Борис Кондев.

Нападателят призна също така, че е играл с температура и именно за това е бил заменен в 80-ата минута на мача. Той каза, че ще пропусне празнеството тази вечер с останалите си съотборници и ще се лекува у дома.

Колкото до това дали съжалява за отпадането на Пирин в турнира за Купата на България от същия съперник, Кондев коментира:

"Не всеки път може да се играе финал. Ранният гол в Сливен ни изненада и до края не успяхме да се върнем в мача.
Сега ще се концентрираме изцяло в по-доброто представяне на отбора в първенството", каза той.

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“