Шампионът Левски с категорична победа над Марек

След победата над ЦСКА, сега дупничани сведоха глава пред шампиона

След победата с 3:1 гейма срещу носителя на Купата на България ЦСКА, днес волейболният Марек Юнион Ивкони загуби със същия резултат от шампиона Левски-Сиконко във втората си контролна среща за годината. „Сините” взеха първите три части с 25:20, 25:19 и 25:21. Допълнителният четвърти гейм, за който се бяха разбрали предварително двата отбора бе спечелен от гостите от Дупница с 29:27.

За Марек Юнион Ивкони проверката, заради контузии, пропуснаха диагоналът Минчо Минчев и либерото Станислав Величков.

В събота Марек Юнион Ивкони почива заради участието на техния съперник от първия кръг на втория полусезон ЦСКА в Шампионската лига. Марек Юнион Ивкони ще започне редовния сезон следващата седмица с гостуване на Монтана.