Спряха съдийските права на реферите от мачовете в Стара Загора и Бургас

Обявиха нарядите за 1/8-финалите за купата, СК разглежда жалбите на Левски и Локо (Сф) в четвъртък

В четвъртък (14.11.2013 г.), на свое заседание, Съдийската комисия към Българския футболен съюз ще разгледа жалбите на Левски и Локомотив (София), съобщи официалният сайт на централата.

До произнасяне на становищата по тях, СК при БФС спира съдийските права на реферите Георги Димитров и Радослав Станев.

Novsport.com припомня, че „сините” внесоха жалба срещу съдията на мача с Берое, загубен с 0:1 след спорна дузпа, отсъдена от рефера Георги Димитров. Локомотив (София) пък внесе молба за наказание за рефера Радослав Станев, който свири мача с Черноморец в Бургас.

Същевременно бяха оповестени и съдийските наряди за 1/8-финалите от турнира за Купата на България*: