Монтана и Видима извъртяха 1:1 след голове от дузпи (+СНИМКИ)

Монтана и Видима (Севлиево) завършиха наравно 1:1 в контролна среща играна на стадион „Огоста”. И двата гола паднаха от дузпи през второто полувреме.

Монтана и Видима (Севлиево) завършиха наравно 1:1 в контролна среща играна на стадион „Огоста”. И двата гола паднаха от дузпи през второто полувреме, предаде кореспондентът на Novsport.com. За домакините точен бе юношата Николай Илиянов, който влезе в игра след почивката и дори сложи капитанската лента. В 78-та мин. 18-годишният тийнейджър бе спънат в наказателното поле от Стефан Димитров и не сгреши от бялата точка. Гостите изравниха отново от единадесетметров наказателен удар в 86-та мин. Той бе отсъден за нарушение на Мартин Василев срещу Стефан Иванов, а дузпата реализира Максим Стойков. Малко преди края на мача Младен Николаев пропусна да донесе победата на Видима, след като стреля силно, но топката срещна напречната греда. Пропуски за Монтана пък направиха преди това Владимир Красимиров и Боби Симеонов.

Монтана – Видима 1:1
Монтана: Ивайло Василев, Кристиян Митов, Мартин Василев, Владимир Байрев, Кристиян Здравков, Йордан Тодоров-кап., Георги Мечечиев, Красимир Илиев, Ивелино Иванов, Петър Лазаров, Владимир Мичев (Стоян Васев, Раиф Мурадов, Николай Илиянов, Ангел Николов, Деян Валериев, Владимир Красимиров, Боби Симеонов, Денис Димитров). Треньор: Николай Митов.
Видима: Христо Христов, Кирил Фидин, Георги Стойчев, Стамен Казълов, Павлин Иванов, Марио Христов, Добрин Петров, Ради Крумов, Атанас Манов, Златко Бонев, Християн Димитров (Димитър Панталеев, Максим Стойков, Младен Николаев, Владимир Красимиров, Красимир Цанов, Стефан Иванов). Треньор: Тони Велков.
Голмайстори: 1:0 Николай Илиянов (78-дузпа), 1:1 Максим Стойков (86-дузпа).
Главен съдия: Емилиян Тодоров.