Черноморец и Славия разгромиха изпадналите Любимец и Нефтохимик (ВИДЕО)

На полувремената голове нямаше, после букмейкърите извадиха двата мача от тиражите, Черноморец вкара 4, а Славия - 3 гола

Черноморец Бургас победи като гост Любимец с 4:0 и с 38 точки запазва теоретичните си шансове за оставане в „А“ група.

В другия мач игран по същото време в Несебър, Славия победи като гост Нефтохимик Бургас с 3:0 и с 46 точки е на второ място в долната седмица на класирането. Лидер е Берое с 52 точки и мач по-малко.

Черноморец вече е на 4 точки от Локомотив (Сф) и на 8 от Славия. "Акулите" имат още 5 мача до края на шампионата.

Любопитно е, че малкото букмейкъри, които пуснаха двете срещи за залози на живо, ги извадиха от своите тиражи на полувремената, когато нямаше нито един гол и на двата стадиона. След почивката Черноморец вкара 4 гола, а Славия - 3, което оформи като печеливш популярния залог "над 2,5 гола".

Утре от 15:00 часа в шампионската седмица е мачът Черно море – Литекс.