Бундестима се спаси от загуба срещу Франция в последния момент (ВИДЕО)

Два гола на Лаказет стигнаха само за 2:2 в Кьолн

Германия и Франция завършиха 2:2 в контрола между два от фаворитите за Мондиал 2018, изиграна в Кьолн. Двете попадения за гостите отбеляза Александър Лаказет, но въпреки че "петлите" на два пъти излизаха напред, гол в третата минута на продължението доведе до равенството.

Началото на срещата започна доста активно за Германия и още в 3-та минута Йозил стреля в очертанията на вратата, но Манданда се намеси добре. След това пък Лука Дин също отправи точен изстрел. В 33-та минута падна и първия гол в мача. Дин беше намерен с дълъг пас отляво на наказателното поле, той върна от движение топката около точката за дузпа, където беше Марсиал, а нападателят на Манчестър Юнайтед финтира ефектно защитник и излязъл сам срещу Кевин Трап чукна топката встрани, за да намери Лаказет непокрит, след което се стигна до логичен гол.

До почивката французите контролираха случващото се на терена, но след паузата Германия показа по-добро лице и това даде резултат в 56-та минута, когато Тимо Вернер успя да върне равенството.

То стоя на таблото по-малко от 20 минути, след като в 71-та М'Бапе получи топката малко след центъра и пусна перфектен извеждащ пас към Лаказет, който сам срещу Трап не сгреши.

Веднага след това "петлите" се пирбраха в собствената си половина, видимо задоволени от резултата и това изглеждаше да дава резултат, защото удари по посока на тяхната врата липсваха. Изненадата обаче дойде в 93-та минута, когато Месут Йозил пусна остър пас към Гьотце, който с едно докосване изведе Ларс Щиндъл на чиста позиция по диагонал и нападателят не сбърка с удар по земя.

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини