Левски възкръсна в Коматево! (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Син" юноша даде надежди за ново начало с гол в 93-та минута

Левски победи като гост Ботев (Пд). "Сините" се наложиха изключително драматично с 1:0, с гол в последната секунда на 3-минутното продължение.

Левски игра по-активно през първото полувреме и създаде няколко чудесни възможности пред противниковата врата. След само 240 секунди игра, "сините" можеха да поведат. Мариани стреля мощно извън наказателното поле, но Кайзер изби в корнер. След неговото изпълнение отново вратарят се намеси, след като Костов засече с глава.

В 17-ата минута гостите пропуснаха ново страхотно положение. Кабрал центрира към Костов, който отблизко засече с глава, но Кайзер с чудесен рефлекс изби в корнер.

В 21-ата минута феновете на Ботев (Пд) запалиха димки, които силно намалиха видимостта на терена. Поради тази причина главният съдия Станислав Тодоров прекъсна мача за 120 секунди, след което играта бе подновена.

Ключови думи: Левски