Монтана открадна точка от ЦСКА 1948, реферът изгони трима (ВИДЕО)

Балчик взе първа победа за сезона (РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ)

ЦСКА 1948 и Монтана завършиха 1:1 в среща от Втора лига. Това е второ равенство за домакините от началото на сезона. Андон Гущеров откри резултата с точно изпълнение на дузпа в 62-ата минута. Резервата Атанас Илиев изравни в 80-ата минута.

В заключителните минути Васил Попов от Монтана и Кристиян Михайлов от ЦСКА 1948 получиха червени картони. Изгонен беше и треньорът на гостите Ферарио Спасов. Специалистът поиска картон за играча на домакините, който спъна Попов, след като бе задържан за фланелката. Бурната реакция на Феро му донесе червен картон.

Равенството не урежда нито един от двата тима, които имат амбиции за промоциа в елита. ЦСКА 1948 е четвърти с 8 т, а Монтана 7-и с 6.

В последния мач от кръга дубълът на Лудогорец загуби с 0:2 домакинството си на Черноморец (Балчик). Това бе първи успех за футболистите на Георги Ивано - Геша през настоящия сезон.

Лидер в класирането е Царско село, който единствен има четири победи от четири мача.