Стана ясна пълната програма за новия сезон в Пъра професионална лига. Първото дерби между ЦСКА и Левски за сезона ще се изиграе в 8-ия кръг, който ще се проведе между 30-ти август и 1-ви септември.
Иначе първото голямо дерби на новия шампионат ще е между шампиона Лудогорец и подгласника му ЦСКА, които ще се срещнат в 5-ия кръг в началото на август в Разград. Те ще се срещнат и втори път през есента през ноември в София.
Разградчани и Левски ще се изправят един срещу друг в 12-ия кръг на "Лудогорец Арена". Това означава, че двубоят между тях ще е в началото на октомври, а вторият им сблъсък от редовния сезон ще е през пролетта на 2020 г.
Ето и пълната програма на шампионата:
I кръг
ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)
Лудогорец 1945 (Разград) - Царско село 2015 (София)
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив)
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)
II кръг
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)
Царско село 2015 (София) - Арда 1924 (Кърджали)
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Враца)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)
III кръг
Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)
Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица)
Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора)
Дунав 2010 (Русе) - Царско село 2015 (София)
Левски (София) - Ботев (Пловдив)
IV кръг
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)
Царско село 2015 (София) - Левски (София)
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Арда 1924 (Кърджали)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)
V кръг
Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)
Ботев (Враца) - Черно море (Варна)
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)
Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Левски (София) - Берое (Стара Загора)
Ботев (Пловдив) - Царско село 2015 (София)
VI кръг
Етър ВТ (Велико Търново) - Царско село 2015 (София)
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)
ЦСКА (София) - Арда 1924 (Кърджали)
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)
Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)
Арда 1924 (Кърджали) - Черно море (Варна)
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Ботев (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Царско село 2015 (София) - Берое (Стара Загора)
VIII кръг
Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)
Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали)
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград)
IX кръг
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Враца)
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)
Левски (София) - Черно море (Варна)
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
X кръг
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)
Славия 1913 (София) - Левски (София)
Ботев (Враца) - Дунав 2010 (Русе)
Лудогорец 1945 (Разград) - Арда 1924 (Кърджали)
XI кръг
Арда 1924 (Кърджали) - Етър ВТ (Велико Търново)
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)
Левски (София) - Ботев (Враца)
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)
Царско село 2015 (София) - Черно море (Варна)
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив)
XII кръг
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)
Арда 1924 (Кърджали) - Дунав 2010 (Русе)
XIII кръг
Дунав 2010 (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново)
Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали)
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна)
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)
XIV кръг
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)
Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)
Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)
XV кръг
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)
Арда 1924 (Кърджали) - Царско село 2015 (София)
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)
Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)
XVI кръг
Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)
Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 (Разград)
Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали)
Царско село 2015 (София) - Дунав 2010 (Русе)
Ботев (Пловдив) - Левски (София)
XVII кръг
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)
Левски (София) - Царско село 2015 (София)
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)
Арда 1924 (Кърджали) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)
XVIII кръг
Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София)
Черно море (Варна) - Ботев (Враца)
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав 2010 (Русе)
Берое (Стара Загора) - Левски (София)
Царско село 2015 (София) - Ботев (Пловдив)
XIX кръг
Царско село 2015 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Арда 1924 (Кърджали) - ЦСКА (София)