Локо (Сф) изпързаля Пирин, мачът завърши с бой

Реферът изгони треньор на домакините, Китан Василев вкара за "червено-черните"

Локомотив (София) спечели с 1:0 гостуването си на Пирин (Благоевград) в мач от четвъртия кръг на Втора лига. Така" червено-черните" събраха 9 точки, колкото имат още ЦСКА 1948, Септември и Хебър. Повече от тях има само извенандващия лидер Кариана - 10.

Столичани стигнаха до успеха в заключителниите минути на мача. До тогова срещата вървеше равностойно и дори изглеждаше, че "орлетата" имат превес и могат да зарадват публиката си. В 84-ата минута обаче резервата Китан Василев вкара.

В добавеното време се стигна до бой между скамейките на двата тима, в резултат на което помощник треньорът на домакините Станислав Бачев получи червен картон от рефера Владимир Вълков.

Така столичните "железничари" взеха важен успех, предвид двата мача с по-леки съперници, които им предстоят - Спартак (Плевен) и Спартак (Варна).

Пирин все още чака клубният ренесанс с новите собственици да се пренесе и на футболния терен. "Орлетата" гостуват в следващия кръг на Литекс.