На вниманието на Лудогорец: "Орлите" вече 7 часа са без гол срещу ЦСКА!

Вижте любопитната статистика за 2019 година

Лудогорец няма гол срещу ЦСКА вече точно 7 часа или 420 минути! Разградчани не успяха да се разпишат и в 4-те си срещи с червените през 2019-а, като 3-те за първенство завършиха 0:0, а тази за купата беше загубена с 0:1.

Последният гол бе дело на Клаудиу Кешеру в 29-ата минута при 1:1 на „Армията“ на 6 декември 2018 г.

Единствено израелският плеймейкър Дан Битон е играл във всички шампионатни срещи на Лудогорец досега. Той обаче не е с най-много минути в елита (337). Повече от него имат Пламен Илиев, Сисиньо, Георги Терзиев (по 360) и Баджи (354).

Козмин Моци е играл само в 4 мача от началото на сезона – 90 минути срещу Витоша (2:0) и по 90 срещу ТНС (5:0) и Ференцварош (1:2 и 2:3). Румънецът не попадна в групата срещу ЦСКА-София. Капитанът Дяков пък е играл едва 3 пъти – 73 минути срещу Витоша (2:0) и по 90 срещу Ференцварош.

Анисе записа участие №180 в елита (има 31 гола). От тях 108 са за Лудогорец, 35 за Ботев Пд, 26 за ЦСКА и 11 за Черноморец Бс. Якуб Швиерчок пък вече има 40 шампионатни мача за разградчани, а в тях е реализирал 19 гола.