Шокираща загуба в последната минута за Барса на старта в Ла Лига! (ВИДЕО)

Каталунците паднаха с 0:1 при гостуването си на Атлетик Билбао на "Сан Мамес"

Шампионът Барселона допусна изненадваща загуба с 0:1 на старта на новия сезон на Примера дивисион при гостуването си на Атлетик Билбао. Баските спечелиха с 1:0, като единственото попадение в срещата падна в 89-ата минута, а негов автор бе резервата Адурис, който влезе в игра в 88-ата минута.

Първото действие на Антоан Гризман в двубоя в 5-ата минута на срещата не впечатли. Две минути по-късно се наложи на Тер Стеген да се справя с опасност пред вратата на каталунците.

В 15-ата минута Иняки Уилямс стреля опасно, но Тер Стеген отново беше на ниво. Домакините продължиха да тормозят отбраната на Барса, като в 31-ата минута Лопес стреля в ръцете на вратаря.

Луис Суарес нацели гредата в 32-ата минута на двубоя, но гол не падна. В 44-ата минута отново гредата се оказа верен помощник на вратаря на домакините след удар на Рафиня.

В 49-ата минута шут на Ракитич мина над гредата. През второто полувреме на няколко пъти и двата тима имаха възможност да реализират попадение, но то не падаше.

В 88-ата минута на терена се появи Арис Адурис, който само минута, след като се появи на терена със странична ножица накара феновете на домакините да изпаднат в екстаз, след като се разписа във вратата на Тер Стеген.

В крайна сметка Атлетик Билбао спечели двубоя с 1:0.