Шокираща загуба в последната минута за Барса на старта в Ла Лига! (ВИДЕО)

Каталунците паднаха с 0:1 при гостуването си на Атлетик Билбао на "Сан Мамес"

Шампионът Барселона допусна изненадваща загуба с 0:1 на старта на новия сезон на Примера дивисион при гостуването си на Атлетик Билбао. Баските спечелиха с 1:0, като единственото попадение в срещата падна в 89-ата минута, а негов автор бе резервата Адурис, който влезе в игра в 88-ата минута.

Първото действие на Антоан Гризман в двубоя в 5-ата минута на срещата не впечатли. Две минути по-късно се наложи на Тер Стеген да се справя с опасност пред вратата на каталунците.

В 15-ата минута Иняки Уилямс стреля опасно, но Тер Стеген отново беше на ниво. Домакините продължиха да тормозят отбраната на Барса, като в 31-ата минута Лопес стреля в ръцете на вратаря.

Луис Суарес нацели гредата в 32-ата минута на двубоя, но гол не падна. В 44-ата минута отново гредата се оказа верен помощник на вратаря на домакините след удар на Рафиня.

В 49-ата минута шут на Ракитич мина над гредата. През второто полувреме на няколко пъти и двата тима имаха възможност да реализират попадение, но то не падаше.

В 88-ата минута на терена се появи Арис Адурис, който само минута, след като се появи на терена със странична ножица накара феновете на домакините да изпаднат в екстаз, след като се разписа във вратата на Тер Стеген.

В крайна сметка Атлетик Билбао спечели двубоя с 1:0.

Грубо: Фенове на Интер изгориха фланелка на Ибрахимович (ВИДЕО)

"Нерадзурите" празнуват Скудетото по странен начин

Мусиала се възхищавал на Меси

"Имитирах го", призна халфът на Байерн Мюнхен

Дъмфрис се надява да поднови договора с Интер

Нидерландецът иска да остане още дълго на "Меаца"

Край на една ера: Легенда на Атлетик Билбао напуска след 15 години

Икер Мунияин обяви решението си в емоционално видео

Килиян Мбапе сменя позицията си в Реал Мадрид

Французинът оставя левия фланг на Винисиус

Лукаку може да остане в Рома, но само с нов наем

Челси обмисля варианта да остави белгиеца за още 12 месеца на "Олимпико"

Скандал с изнасилване разтърси Висшата лига!

Двама футболисти са задържани от полицията

Ман Сити се цели в рекорд на Манчестър Юнайтед в Шампионска лига

В момента "гражданите" са с 23 поредни мача без загуба

Германия откри специален полицейски център за Евро 2024

Той ще служи за контрол върху ситуацията в сферата на безопасността по време на турнира