Оставките в Берое са приети

Шефовете търсят спешно нов треньор

Ръководството на Берое прие оставките на треньорския щаб в лицето на Александър Томаш, Константин Мирчев и Тодор Кючуков, пише Dsport.bg.

Раздялата между Берое и треньорския екип ще бъде финализирана в сряда. Александър Томаш води Берое два сезона и половина. Той бе назначен на поста на 23 май 2017 година.

В двата сезона под негово ръководство Берое завършваше на четвърто място в класирането на българския шампионат.

Ръководството на Берое ще трябва да реагира бързо в намирането на нов старши треньор, който да застане начело на отбора, тъй като на старозагорци им предстои домакинство срещу Ботев Враца от 14-ия кръг на първенството, което е насрочено за 29 октомври от 13:30 часа.

Берое се намира на осмо място в класирането с 18 точки. Отборът има 6 победи и 7 загуби от началото на първенството.

Рик Джонатан: Хубаво е, че има конкуренция в Лудогорец