ОБЗОР: Лудогорец прескочи без проблем 1/8-финалите, Витоша изненадващо отпадна

Резултати от играните срещи днес

Днес се изграха четири срещи от осминафиналната фаза за Купата на България.

В ранния двубой лидерът в efbet Лига Лудогорец не срещна особени затруднения с водача във Втора лига - Септември. Разградчани спечелиха срещата с 3:0, като точни за тима на Станислав Генчев бяха Козмин Моци (10),  Якуб Швиерчок (18) и Мавис Чибота (56).

Витоша Бистрица изненадващо загуби с 1:2 от втородивизионния Ботев Гълъбово. "Тигрите" поведоха в самото начало на второто полвуреме чрез Кабов (46), но допуснаха пълен обрат в последните минути. В гергой за домакините се превърна Ерай Карадайъ, който вкара в 80-ата и 90-ата, извеждайки своя тим до четвъртфиналите.

Ботев Враца също продължава напред в турнира след изразителна победа с 4:0 над тима на Кариана (Ерден). Домакините решиха всичко в мача още преди почивката с три безответни гола - Керчев откри още в 3-ата, а в 25-ата Петър Атанасов удвои. Доминик Янков бе точен в 37-ата, а в 90-ата отново той реализира за крайното 4:0.

В дербито на 1/8-финалите Левски преодоля трудно Черно море. "Сините" успяха да елиминират варненци благодарение на гол на Мартин Райнов в 23-ата минута.

Вчера сензация поднесе втородивизионният ЦСКА 1948, отстранявайки елитния Берое след голова драма и 4:3 за столичани, а по-късно през деня Ботев Пд спечели с 2:1 визитата си на Славия и също продължи напред в надпреварата.

Вальо Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа

"Не искаме да се задоволяваме с малкото, а напротив - да бъдем гладни за повече"

Вижте какво съобщиха от „Лаута“

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона