Две национални повиквателни в Русе

Самир Аясс ще играе за Ливан, а Искандар Джалилов - за Таджикистан

Поредно признание за работата и постигнатите резултати от ФК „Дунав“. С гарантирането на място в топ 6 на българския футбол в русенският клуб пристигнаха и две повиквателни за национални отбори, съобщи изпълнителният директор на „драконите“ Ивайло Петков.

Искандар Джалилов продължава да е част от националния отбор на Таджикистан. Той ще вземе участие в приятелски мач на представителния тим на своята родна държава в Бахрейн на 23 март и гостуване на Йемен в квалификация за Купата на Азия на 28 март.

Роденият в България Самир Аясс пък ще има възможност за първи път да играе за родината на баща си Ливан, чийто национален отбор ще срещне Хонконг на 28 март в квалификация за Купата на Азия.

Междувременно „Дунав“ подновява днес тренировки, като програмата на отбора включва контрола с „Етър“ във Велико Търново в петък. След това футболистите отново ще бъдат пуснати в почивка за два дни и на 27 март започват подготовка за последния мач от редовния сезон – със „Славия“ София, който по програма е от 17:30 ч. на 2 април, неделя.

В Иран: Връщат забраната за жени на стадионите

Карлос Тевес приет по спешност в болница

Треньорът на Индепендиенте рязко се е почувствал зле

Суперкласико: Бока обърна Ривър до 3:2 (ВИДЕО)

Лудо дерби, VAR и пълен стадион в четвъртфинал за Купата

В САЩ: Меси с 2 гола и асистенция, Интер бие с 3:1 (ВИДЕО)

РБ Залцбург изненадващо влезе в отбрания лист

Ал Хилал най-накрая загуби след 34 поредни победи (ВИДЕО)

Те загубиха с 2:4 от Ал Аинв първия полуфинален мач в азиатската Шампионска лига

На 58 години: Ромарио се върна във футбола