ЦСКА 1948 с мощен удар, надви пряк конкурент (РЕЗУЛТАТИ+КЛАСИРАНЕ)

"Червените" победиха Хебър

ЦСКА 1948 нанесе сериозен удар на един от основните си конкуренти в Трета лига - Хебър, побеждавайки го с 2:0 като гост пред 2000 зрители в Пазарджик.

В 36-ата мин. Гъргоров изведе Хаджииванов отляво, той от своя страна центрира опасно по земя, бранителите в зелено не се справиха добре, юношата на ЦСКА Йоан Маринов се възползва от грешката и на празна врата не сбърка.

В 50-ата минута грешка на вратаря на Хебър позволи на трима от гостите да излязат срещу двама защитинци в зелено. Последва пас към Хаджиниколов, който вместо да напредне сам срещу вратаря, помисли, че е в засада, и спря да играе.

Само пет минути по-късно Гущеров стреля опасно от фаул, вратарят изби, но Йоан Маринов не уцели при добавката празната врата.

Така се стигна до 78-ата минута, в която срещата приключи. Отличен пас на Хаджииванов намери резервата Веселин Васев, който с премерен диагонален шут покачи на 2:0.

До края на срещата червените можеха да разгромят Хебър, но първо Дебърлиев изби в корнер опасен удар с глава на Спас Спасов, а после шут на Томислав Павлов профуча на сантиметри покрай вратата.

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили