Херо: Радвам се, че се отърсихме от загубата от Славия (аудио)

„Заслужено победихме, второто полувреме футболът бе по-тактически”, каза треньорът на Черноморец

Димитър Димитър-Херо каза, че е много доволен от успеха над Черно море с 2:0 като гост  в дербито от осмия кръг на А група и посочи, че неговите възпитаници са показали характер след неприятната загуба от Славия в миналия кръг.

През седмицата имахме хора, които нарушиха своята подготовка и това им се отрази физически През второто полувреме футболът бе по-тактически, отколкото атрактивен. През първото изтървахме много положения. Радващо е, че излязохме от шока след загубата от Славия. Това беше доста неприятна загуба, обясни той пред ТВ7 след мача.

Кишишев не бе готов напълно, но с опита си помогна в дефанзивен план. Ще играем две контроли с Поморие и Светкавица през паузата в първенството.

Херо каза още, че е доволен от изявите на младия национал Терзиев. „Доволен съм от него, той е млад и мисля, че е сред перспективните бранители в България”.

Илия Груев: Лудогорец е това, което трябваше да бъде Черноморец